HTH

HTH Kjøkkenforum, Ålesund

Åpningstider i dag 10.00 - 15.00
Besøk HTH Kjøkkenforum, Ålesund
Klaus Nilsens gt. 6
N-6003 Ålesund

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Spesielle åpningstider

  • 10.00 - 16.00
  • 10.00 - 16.00
  • 10.00 - 16.00
  • 10.00 - 16.00
  • 10.00 - 16.00
NB: Vi har sommertid uke 28 - 31:
Mandag - fredag kl 10 - 16 (6. juli - 1. august)

Besøksadresse

HTH Kjøkkenforum, Ålesund
Klaus Nilsens gt. 6
N-6003 Ålesund

Åpne i Google Maps >

Kontakt

info@alesund.hth.no
Telefon:+47 70 10 33 33

Følg oss

facebook instagram

Møt personalet i HTH Kjøkkenforum, Ålesund

Robert Sulebakk Robert Sulebakk Daglig leder robert@hth.no 40402984
Rune Sulebakk Rune Sulebakk Disponent rune.sulebakk@hth.no 40402983
Anita  Øvergård Anita Øvergård Selger/ Butikksjef anita@hth.no 95233311
Marit Fladmark Marit Fladmark Selger mafl@alesund.hth.no 92088566
Birgitte Bakken Birgitte Bakken Selger bihe@alesund.hth.no 98244244
Liv Anne Fylling Drevik Liv Anne Fylling Drevik Selger liv.anne@hth.no 91522181
Aase Mette Vegsund Aase Mette Vegsund Selger amve@alesund.hth.no 40019199
Cathrine  Strand Cathrine Strand selger cast@hth.no 97183191
Torunn Kirkebø Torunn Kirkebø Selger prosjekt/ Prosjektansvarlig toki@alesund.hth.no 90848023
Kari Mette Fiskerstrand Kari Mette Fiskerstrand Selger prosjekt kari-mette@hth.no 98035869
Heidi Furnes Haram Heidi Furnes Haram Selger prosjekt hhar@alesund.hth.no 98244142
Even Skaar Even Skaar Selger/prosjektselger even@hth.no 90071255
Gunn Holstad Naustenget Gunn Holstad Naustenget Resepsjon/ monteringsansvarlig ghna@alesund.hth.no 45971100
Sissel Maurstad Sissel Maurstad Resepsjon/ Service hvitevarer sissel@hth.no 47353160
Jan Tore Hauge Jan Tore Hauge Montør jaha@alesund.hth.no 95755390
Ola Kynø Ola Kynø Montør olkn@alesund.hth.no 40402973
Sverre Ødegaard Sverre Ødegaard Montør svod@alesund.hth.no 40402985
Håvard Myklebust Håvard Myklebust montør haavard@hth.no 40550679
Robert Sørum Robert Sørum Montør roso@hth.no 90908284
Kestas Vladika Kestas Vladika Montør kestas@hth.no 46972434
Svein Sørland Svein Sørland Montør svso@hth.no 92036923
Linda  Moldskred Linda Moldskred Økonomi liml@alesund.hth.no 98244141
Anne Mari Haabet Sørland Anne Mari Haabet Sørland Økonomi anne.mari@hth.no 95770003
Jannike Bigset Jannike Bigset Økonomi jabi@alesund.hth.no 93018528
Jurgita Nemanyte Jurgita Nemanyte Selger prosjekt jurgita@hth.no 41517354

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs